You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
GigaRent Logo

Ako na to


Keď už čítaš tento článok, začal si dobre a si na tom správnom mieste. Svoje rozhodnutie kliknúť na tento web určite neoľutuješ. 

Teraz už len nasávaj informácie, prečítaj si FAQ, dôležité informácie o prenájme a môžeš skočiť do ponuky vozidiel. Prehľadávaj v nej, pozri si dostupnosť jednotlivých modelov, pozri si obrázky, prípadne videá. Môžeš použiť filter na výber značky, motorizácie alebo napríklad prevodovky. Skrátka nájdi si to pravé orechové.

PONUKA

Keď si vyberieš konkrétny model auta a nachádzaš sa už v jeho prehľade, na rade je výber viazanosti od 6 do 18 mesiacov a limitu kilometrov z troch ponúkaných variant.

Daj si prepočítať finálnu cenu a môžeš zoscrollovať nižšie na objednávkový formulár. Ten je stále nezáväzný. Vyplň svoje osobné údaje, kontaktný telefón a email a v prípade, že by si chcel auto prenajať na firmu, uveď aj údaje firmy. Následne ťa budeme kontaktovať s cenovou ponukou. Jedna automatická ti príde zo systému, s druhou ťa už bude kontaktovať obchodník.

PONUKA

Keď budeš s cenovou ponukou súhlasiť, dostaneš záväzné dokumenty na podpis v elektronickej podobe.

Po ich podpísaní bude tvoja objednávka záväzná. Auto bude stiahnuté zo skladu v prípade okamžitej dostupnosti, alebo ti ho objednáme do výroby. V oboch prípadoch však môžeš začať jazdiť okamžite. Ak budeš totiž na auto čakať, požičiame ti z našej aktívnej flotily dočasné vozidlo obratom. V momente keď ti doručíme tvoje objednané auto, vymeníme ich a začína sa tvoj kontrakt s objednanou viazanosťou.

PONUKA

Zahrnuté Služby

 1. POISTENIE AUTA

  Všetky autá poisťujeme zákonnne aj havarijne. Takže aj keby sa niečo stane, si krytý. Každopádne, k autu sa prosím správaj ako k vlastnému.

 2. DIAĽNIČNÁ ZNÁMKA

  Aby si sa nemusel hnať 130 km/h mestom, dostaneš od nás diaľničnú známku platnú na slovenské diaľnice, takže prevetrať auto choď tam.

 3. PNEUMATIKY

  Prezúvanie pneumatík, ich uskladnenie a aj samotné pneumatiky máš už v cene. Len sa len objednáš a prídeš sa prezuť.

 4. REGISTRÁCIA

  Auto už dostaneš prihlásené a na ŠPZ-tkách. Všetky poplatky súvisiace s registráciou, prihlasením a odhlásením auta máš v cene. 

 5. CESTNÁ DAŇ

  Odbremeníme tvoju peňaženku aj tvojho účtovníka. Cestná daň je v cene tiež.

 6. ASISTENČNÁ SLUŽBA

  Dostaneš defekt, stratíš koleso, máš poruchu, alebo si mal nehodu a auto je nepojazdné, k dispozícii máš asistenčnú službu poisťovni alebo výrobu automobilu 24/7.

 7. PRAVIDELNÝ SERVIS

  Kontrola oleja, či iných kvapalín, bŕzd, doštičiek, motora atď. Všetko čo má súvis s pravidelným servisovaním vozidla máš v cene.

 8. LIMIT KILOMETROV

  V cene máš tak isto zahrnutý aj predplatený limit kilometrov, ktorý si si zvolil. Snaž sa ho však nepresiahnuť, aby si zbytočne nepreplatil na poplatoch za nadlimitné kilometre.

  PorovnaJTE SI NÁS

  PAYLESS GigaRent

  • Aj pre súkromné osoby
  • Vozidlo ihneď
  • Online objednanie
  • Kompletný servis
  • Poistenie
  • Prezúvanie
  • Prihlásenie a odhlásenie

  Operatívny leasing

  • Kompletný servis
  • Poistenie
  • Prezúvanie
  • Prihlásenie a odhlásenie

  Finančný leasing

  • Aj pre súkromné osoby

  Kúpa

  • Aj pre súkromné osoby