You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
GigaRent Logo

Ako na to


Keď už čítate tento článok, začali ste dobre a ste na tom správnom mieste. Svoje rozhodnutie kliknúť na tento web určite neoľutujete. 

Teraz už len nasávajte informácie, prečítajte si FAQ, dôležité informácie o prenájme a môžete skočiť do ponuky vozidiel. Prehľadávajte v nej, pozrite si dostupnosť jednotlivých modelov, pozrite si obrázky, prípadne videá. Skrátka nájdite si to pravé orechové. Ak si niečim nebudete istí, tak nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom mailu alebo priamo cez telefón.

PONUKA

Keď si vyberiete konkrétny model auta a nachádzate sa už v jeho prehľade, na rade je výber viazanosti od 6 do 18 mesiacov a limit kilometrov z troch ponúkaných variant.

Dajte si prepočítať finálnu cenu a môžete zoscrollovať nižšie na objednávkový formulár. Ten je stále nezáväzný. Vyplňte svoje osobné údaje, kontaktný telefón,  email a v prípade, že by ste chceli auto prenajať na firmu, uveďte aj údaje firmy. Následne Vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou. Jedna automatická Vám príde zo systému s druhou Vás už bude kontaktovať obchodník.

PONUKA

Keď budete s cenovou ponukou súhlasiť, dostanete záväzné dokumenty na podpis v elektronickej podobe.

Po ich podpísaní bude Vaša objednávka záväzná. Auto bude stiahnuté zo skladu v prípade okamžitej dostupnosti, alebo Vám ho objednáme do výroby. V oboch prípadoch však môžete začať jazdiť okamžite. Ak budete totiž na auto čakať, požičiame Vám z našej aktívnej flotily dočasné vozidlo obratom. V momente keď Vám doručíme Vaše objednané auto, vymeníme ich a začína sa Váš kontrakt s objednanou viazanosťou.

PONUKA

Zahrnuté Služby

 1. POISTENIE AUTA

  Všetky autá poisťujeme zákonnne aj havarijne. Takže aj keby sa niečo stane, ste krytý. Každopádne k autu sa prosím správajte ako k vlastnému.

 2. DIAĽNIČNÁ ZNÁMKA

  Aby ste sa nemuseli hnať 130 km/h mestom, dostanete od nás diaľničnú známku platnú na slovenské diaľnice, takže prevetrať auto môžete tam.

 3. PNEUMATIKY

  Prezúvanie pneumatík, ich uskladnenie a aj samotné pneumatiky máte už v cene. Stačí sa objednať a prísť.

 4. REGISTRÁCIA

  Auto už dostanete prihlásené a na ŠPZ-tkách. Všetky poplatky súvisiace s registráciou, prihlasením a odhlásením auta máte v cene.

 5. CESTNÁ DAŇ

  Odbremeníme Vašu peňaženku aj Vášho účtovníka. Cestná daň je v cene tiež.

 6. ASISTENČNÁ SLUŽBA

  Dostanete defekt, stratíte koleso, máte poruchu alebo ste mali nehodu a auto je nepojazdné? K dispozícii máte asistenčnú službu poisťovni alebo výrobu automobilu 24/7.

 7. PRAVIDELNÝ SERVIS

  Kontrola oleja či iných kvapalín, bŕzd, doštičiek, motora atď. Všetko, čo má súvis s pravidelným servisovaním vozidla, máte v cene.

 8. LIMIT KILOMETROV

  V cene máte tak isto zahrnutý aj predplatený limit kilometrov, ktorý ste si zvolili.

  PorovnaJTE SI NÁS

  PAYLESS GigaRent

  • Aj pre súkromné osoby
  • Vozidlo ihneď
  • Online objednanie
  • Kompletný servis
  • Poistenie
  • Prezúvanie
  • Prihlásenie a odhlásenie

  Operatívny leasing

  • Kompletný servis
  • Poistenie
  • Prezúvanie
  • Prihlásenie a odhlásenie

  Finančný leasing

  • Aj pre súkromné osoby

  Kúpa

  • Aj pre súkromné osoby