You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
GigaRent Logo

Referencie od zákaznikov


napísali o nás

Čo o nás hovoria iní


Jozef H.

Živnostník

Som živnostník, čiže nie všade ma schvália na leasing. Tu chceli odo mňa síce zálohu, ale je nižšia ako akontácia, splátka je výhodná a služby kvalitné. Menia mi každého pol roka auto, čo sa mi veľmi páči.

Patrícia K.

Riaditeľka realitnej agentúry

Na tento produkt sme natrafili totálnou náhodou, ale neľutujem. Mám v tíme viac ako 10 obchoďákov, ktorí musia denne behať po Bratislave a okolí. Chcela som pre nich malé a spoľahlivé autá, čo som tu aj dostala. Nízka splátka, solídny nájazd kilometrov, obchodníci sú veľmi spokojní aj s výbavami áut.

Marián V.

kuriér

Mám zatiaľ malú kuriérsku firmu. Nechcel som kupovať dodávky kvôli vysokému výdavku na úvod. Cez GIGARent si za fakt dobré peniaze požičiavam dlhodobo Renault Master. Je v super výbave a dostatočne veľké. Som maximálne spokojný.

Petra M.

obchodný zástupca

Mám auto od GIGARent-u cca rok a som spokojná, časť mi platí nadriadený, čas si platím sama. Jazdím s ním po SVK a nemám žiadne výhrady. Keď je problém zavolám na technické a poradia. Za málo peňazí veľa muziky.

Dominik S.

IT technik

Som programátor a dlho som do office jazdil na kolobežke. Potom som sa odsťahoval za hranice značky BA, tak som potreboval auto. Clio za 200€ s DPHačkou, fakt som tomu na úvod neveril. Ale je to tak. auto je z môjho pohľadu takmer vo fullke, nemám čo vytknúť, zatiaľ :))

600+

Vozidiel

350

Spokojných zákazníkov

2020

Dátum vzniku

750000+

Najazdených kilometrov