You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
GigaRent Logo

Referencie od zákaznikov


napísali o nás

Čo o nás hovoria iní


Ján M.

Vodič taxi

Prenájom vozidla na taxi od Payless prekvapil svojou kvalitou. Vozidlo bolo spoľahlivé, a cenová politika bola pre moje podnikanie veľmi prijateľná. Rovnako dôležitý bol aj komfort pre cestujúcich. Môžem Payless odporučiť každému, kto hľadá skvelé vozidlo na taxi.

Patrícia K.

Riaditeľka realitnej agentúry

Na tento produkt sme natrafili totálnou náhodou, ale neľutujem. Mám v tíme viac ako 10 obchoďákov, ktorí musia denne behať po Bratislave a okolí. Chcela som pre nich malé a spoľahlivé autá, čo som tu aj dostala. Nízka splátka, solídny nájazd kilometrov, obchodníci sú veľmi spokojní aj s výbavami áut.

Marián V.

kuriér

Mám zatiaľ malú kuriérsku firmu. Nechcel som kupovať dodávky kvôli vysokému výdavku na úvod. Cez GIGARent si za fakt dobré peniaze požičiavam dlhodobo Renault Master. Je v super výbave a dostatočne veľké. Som maximálne spokojný.

Petra M.

obchodný zástupca

Mám auto od GIGARent-u cca rok a som spokojná, časť mi platí nadriadený, čas si platím sama. Jazdím s ním po SVK a nemám žiadne výhrady. Keď je problém zavolám na technické a poradia. Za málo peňazí veľa muziky.

Dominik S.

IT technik

Som programátor a dlho som do office jazdil na kolobežke. Potom som sa odsťahoval za hranice značky BA, tak som potreboval auto. Clio za 200€ s DPHačkou, fakt som tomu na úvod neveril. Ale je to tak. auto je z môjho pohľadu takmer vo fullke, nemám čo vytknúť, zatiaľ :))

Jana V.

Podnikateľka

Nemal som predstavu, ako jednoduché a pohodlné môže byť požičanie vozidla, až kým som neobjavil Payless GIGARent. V ich službách som našiel všetko, čo som potreboval pre svoje služobné cesty, a oveľa viac.

Ivan T.

Fyzická osoba

Požičal som si vozidlo od Payless GIGARent a bol som príjemne prekvapený. Vozidlo bolo spoľahlivé a cenovo dostupné, a zákaznícky servis bol vynikajúci. Celkovo som maximálne spokojný.

Štefan S.

Jednou z prvých vecí, ktoré ma ohúrili, bol široký výber vozidiel, ktoré mali k dispozícii. Našiel som presne to, čo som potreboval pre svoje cesty. Vozidlo, ktoré som si vybral, bolo v dokonalej technickej kondícii a bola to radosť s ním jazdiť. Cenová politika Payless GIGARent ma príjemne prekvapila. Požičanie vozidla nebolo pre mňa finančne náročné, čo mi umožnilo využiť ich služby opakovane.

Jozef H.

Živnostník

Som živnostník, čiže nie všade ma schvália na leasing. Tu chceli odo mňa síce zálohu, ale je nižšia ako akontácia, splátka je výhodná a služby kvalitné. Menia mi každého pol roka auto, čo sa mi veľmi páči.

600+

Vozidiel

350

Spokojných zákazníkov

2020

Dátum vzniku

750000+

Najazdených kilometrov