You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
GigaRent Logo

Blog

Payless Autopožičovňa bola založená v roku 1971 v Spokane Washington. Služby požičovne áut Payless sú najčastejšie využívane na hlavných letiskách za účelom cestovania po krajinách, alebo za účelom služobnej cesty . Dlhodobý prenájom je určený pre firmy, živnostníkov či súkromné osoby. Jedinečnosť našej flotily je aj v tom, že je celá nefajčiarska

História Volkswagenu Golf

História Volkswagenu Golf

Prinášame Vám druhý diel zo série zaujímavých faktov o automobilových znáčkách, ktoré nájdete aj v našej ponuke.

V následujúcom článku si ukážeme históriu jedného z najpopulárnejších vozidiel na Slovensku, Volkswagenu Golf.

Volkswagen Golf je najdôležitejším modelom Volkswagenu a patrí k celosvetovo najpredávanejším automobilom vôbec. Názov Golf je odvodený z nemeckého označenia pre Golfský prúd. V USA bola prvá a piata séria predávaná pod názvom Rabbit - Zajac.

Čítajte viac
Financovanie auta, je dlhodoby prenajom vyhodnejsi ako operativny leasing?

JE VÝHODNEJŠIE TRADIČNÉ VLASTNÍCTVO ALEBO DLHODOBÝ PRENÁJOM?

V bežnom no predovšetkým pracovnom živote každého, alebo lepšie povedané väčšiny z nás, je auto skôr nevyhnutnosťou ako prestížou. autá nám však stále vytvárajú a zanechávajú v nás silnú emóciu. emóciu z ich kúpy, emóciu z jazdy s novým a voňavým vozidlom, emóciu z hlasnej obľúbenej hudby ktorá znie z kvalitných reproduktorov alebo emóciu z mäkkých sedadiel či stále viacerých vymožeností, ktoré nám autá ponúkajú. Veríme, že vozidlá, ktoré máme v našej aktuálnej ponuky vám spostredkujú len tie najlepšie emócie. 

V nasledujúcom článku si porovnáme kúpu a prenájom vozidla a to, prečo prenájom z GIGArentu je aktuálne tá najvýhodnejšia možnosť zaobrstarania vozidla.

Čítajte viac
DLHODOBÝ PRENÁJOM AUTA ALEBO OPERATÍVNY LEASING V ROKU 2022?

DLHODOBÝ PRENÁJOM AUTA ALEBO OPERATÍVNY LEASING V ROKU 2022?

Ešte váhate, či si zobrať auto na dlhodobý prenájom alebo na operatívny lízing? Pozreli sme sa do tabuliek a zadefinovali sme si situácie, v ktorých sa jednotlivé služby oplatia viac.

Z nedostatku finančných prostriedkov a aktuálnej neistoty vo Vašu budúcnosť možno zvažujete, že si auto radšej požičiate. Na Slovensku to nie je žiadna novinka a v dnešnej dobe ponuky prenájmu vozidiel cez e-shop vyzerajú naozaj lákavo.

Autá od 25€ za deň pri krátkodobom prenájme, od 170€ za mesiac pri dlhodobom alebo za 180€ mesačne pri operatívnom lízingu? Ukážeme vám reálne náklady na obidva spôsoby financovania.
Čítajte viac
AUTO CEZ E-SHOP?

AUTO CEZ E-SHOP?

  • - V čase Covid-19 ceny materiálov závratne rastú
  • - Dodacie lehoty vozidiel sa predlžujú o niekoľko mesiacov, či dokonca zdvojnásobujú
  • - Vozidiel sa vyrába stále menej
  • - Digitálny predaj služby prenájmu či leasingu vozidla je stále populárnejší
  • - Spoločnosť Payless Car rozširuje ponuku vozidiel a navyše ponúka väčšinu vozidiel skladom
Čítajte viac
Oblubeny produkt Payless car gigarent medzi mladymi ludmi aj firmami. Vyhodna alternativa ku kupe vozidla.

V ROZHOVORE SO STARTITUP...

www.startitup.sk si nás zavolali na kávičku, aby sme im porozprávali, prečo Payless Car GIGARent vznikol, kto za tým stojí a pre koho je určený. Prečo je dobrou alternatívou ku kúpe vozidla, obľúbený medzi mladými ľudmi aj firmami. Viac sa dočítate v článku.
Čítajte viac
Citroen C4 na dlhodoby prenajom, cenovo vyhodnejsi ako operativny leasing.

PREDSTAVUJEME VÁM Z NAŠEJ PONUKY – CITROEN C4

V každomesačnom diele Vám budeme predstavovať jedno vozidlo z našej ponuky Payless GIGARent, aby ste sa bližšie zoznámili s ich prednosťami, dizajnom či jazdnými vlastnosťami a zároveň Vám vysvetlíme prečo je auto na dlhodobý prenájom cez Payless GIGARent tou správnou voľbou. Nakoľko je prenájom vozidiel stále viac preferovanou voľbou zaobstarania si auta nie len v podnikateľskom, ale už aj súkromnom sektore tešíme sa stále väčšej obľube u našich zákazníkov.

Čítajte viac
dobry napad a operativny lizing sa rovna stupajuce cisla v grafe

POLSTOROČIE SKÚSENOSTÍ

Spoločnosť založil John Les Netterstron v roku 1971. Už samotný názov spoločnosti, Payless Car Rental, mal aj bez sloganov upozorňovať na cenovú dostupnosť prenájmov automobilov. Už vtedy bola na trhu s autopožičovňami silná konkurencia, tvoril ju najmä AVIS, ktorého história sa píše už od roku 1946 a Budget Rent a Car s vyše 60-ročnou tradíciou. Okrem nich sa o pozornosť zákazníkov snažili uchádzať ďalšie menšie či väčšie autopožičovne, medzi ktorými bolo potrebné vyniknúť. Dať priamo do názvu frázu „platiť menej“ (pay less) sa ukázalo ako krok správnym smerom.
Čítajte viac
Predaj auta sa uz neoplati. Dlhodoby prenajom auta je vyhodnejsi ako operativny lízing.

PREDSTAVUJEME PRODUKT PAYLESS CAR GIGARENT!

Payless Car GIGARent je služba prenájmu nového auta priamo z výroby, dostupná úplne pre každého. Súkromnú osobu, živnostníka, jednoosobovú s.r.o., stredné podniky či veľké korporáty. V ponuke nájdete vozidlá od kategórie vhodnej do mesta až po autá v kategórii SUV, či úžitkové vozidlá. Každé vozidlo má pekne popísanú jeho výbavu, technické parametre, v galérii si môžete pozrieť jeho fotografie prípadne videá. Viazanosť vozidiel je na 6, 12 alebo 18 mesiacov. Rovnako si môžete vybrať z troch ponúkaných nájazdov kilometrov.

Čítajte viac