You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
GigaRent Logo

Blog

Payless Autopožičovňa bola založená v roku 1971 v Spokane Washington. Služby požičovne áut Payless sú najčastejšie využívane na hlavných letiskách za účelom cestovania po krajinách, alebo za účelom služobnej cesty . Dlhodobý prenájom je určený pre firmy, živnostníkov či súkromné osoby. Jedinečnosť našej flotily je aj v tom, že je celá nefajčiarska

História Volkswagenu Golf

História Volkswagenu Golf

Prinášame Vám druhý diel zo série zaujímavých faktov o automobilových znáčkách, ktoré nájdete aj v našej ponuke.

V následujúcom článku si ukážeme históriu jedného z najpopulárnejších vozidiel na Slovensku, Volkswagenu Golf.

Volkswagen Golf je najdôležitejším modelom Volkswagenu a patrí k celosvetovo najpredávanejším automobilom vôbec. Názov Golf je odvodený z nemeckého označenia pre Golfský prúd. V USA bola prvá a piata séria predávaná pod názvom Rabbit - Zajac.

Čítajte viac
Financovanie auta, je dlhodoby prenajom vyhodnejsi ako operativny leasing?

JE VÝHODNEJŠIE TRADIČNÉ VLASTNÍCTVO ALEBO DLHODOBÝ PRENÁJOM?

V bežnom no predovšetkým pracovnom živote každého, alebo lepšie povedané väčšiny z nás, je auto skôr nevyhnutnosťou ako prestížou. autá nám však stále vytvárajú a zanechávajú v nás silnú emóciu. emóciu z ich kúpy, emóciu z jazdy s novým a voňavým vozidlom, emóciu z hlasnej obľúbenej hudby ktorá znie z kvalitných reproduktorov alebo emóciu z mäkkých sedadiel či stále viacerých vymožeností, ktoré nám autá ponúkajú. Veríme, že vozidlá, ktoré máme v našej aktuálnej ponuky vám spostredkujú len tie najlepšie emócie. 

V nasledujúcom článku si porovnáme kúpu a prenájom vozidla a to, prečo prenájom z GIGArentu je aktuálne tá najvýhodnejšia možnosť zaobrstarania vozidla.

Čítajte viac
DLHODOBÝ PRENÁJOM AUTA ALEBO OPERATÍVNY LEASING V ROKU 2022?

DLHODOBÝ PRENÁJOM AUTA ALEBO OPERATÍVNY LEASING V ROKU 2022?

Ešte váhate, či si zobrať auto na dlhodobý prenájom alebo na operatívny lízing? Pozreli sme sa do tabuliek a zadefinovali sme si situácie, v ktorých sa jednotlivé služby oplatia viac.

Z nedostatku finančných prostriedkov a aktuálnej neistoty vo Vašu budúcnosť možno zvažujete, že si auto radšej požičiate. Na Slovensku to nie je žiadna novinka a v dnešnej dobe ponuky prenájmu vozidiel cez e-shop vyzerajú naozaj lákavo.

Autá od 25€ za deň pri krátkodobom prenájme, od 170€ za mesiac pri dlhodobom alebo za 180€ mesačne pri operatívnom lízingu? Ukážeme vám reálne náklady na obidva spôsoby financovania.
Čítajte viac