You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
GigaRent Logo

Ako funguje produkt PREDPLATNÉ od Payless Gigarent?

Payless Gigarent ponúka novú a revolučnú formu obstarania vozidla, ktorým reaguje na dnes veľmi aktuálny a častý problém zákazníka, ako zhodnotiť finančné úspory.

Ako funguje produkt PREDPLATNÉ od Payless Gigarent?

Zákazník s našim novým produktom šetrí a tým de facto zhodnocuje svoje finančné prostriedky. Je to jednoduché a hlavne FLEXIBÍLNE.
Finančné zhodnotenie prostriedkov vo výške 5% ročne prebieha formou zľavy z prenájmu vozidiel v štandardnej ponuke Payless Gigarent, pokiaľ si zvolíte produkt PREDPLATNÉ. A to pre 6 a 12 mesačný program (viazanosť).


 Produkt predplatné v sebe zahŕňa:

  1.  - predplatbu ½ celkového nájmu (akontácia), 
  2.  - vratný depozit (zábezpeka) za vozidlo,
  3.  - Zvýhodnené mesačné nájomné

Akontácia a zábezpeka v 2 jednorazových platbách a každý ďalší mesiac už len zvýhodnená dostupná mesačná platba za vozidlo a zahrnuté služby.

V praxi to znamená, že si časť prenájmu zaplatíte vopred spolu s vratnou zálohou, čím dostanete najnižšie mesačné splátky široko ďaleko na trhu. S prenájmom vozidla vďaka predplatnému bude Váš mesačný rozpočet odľahčený od vysokých splátok a ušetríte nemalé prostriedky.

 Zákazník chce mať pocit slobody a neviazať sa na dlho finančnými produktami ako napríklad termínovaným vkladom či platiť vysoké akontácie za vozidlo v priemere 30%-40% leasingovým spoločnostiam.

Ako to funguje?

Produkt predplatné v sebe zahŕňa predplatbu ½ celkového nájmuvratný depozit za vozidlo, a to všetko v 1 jednorazovej platbe.

 V praxi to znamená, že si určitú časť prenájmu zaplatíte vopred spolu s vratnou zálohou, a tým pádom budete mať tie najnižšie mesačné splátky na trhu. S prenájmom vozidla vďaka predplatnému bude Váš mesačný rozpočet odľahčený od vysokých splátok.S predplatným si jednoducho znížite splátku na polovicu!
Prečo využiť formu predplatného? 
Formou akontácie ponúka Payless najlacnejší prenájom vozidla, pri ktorom zaplatíte nižšiu celkovú sumu prenájmu až o 5% oproti plnej splátke bez akontácie.
  
Zhodnoťte svoje peniaze s 5% zľavou, ktorú viete získať pri forme predplatného a získajte tak výhodu lacnejšieho prenájmu oproti plnej mesačnej splátke bez akontácie.

 Pozrite si príklad mesačných splátok v predplatnom programe Payless Gigarent.

Predplatné*

Peugeot 208 Allure Pack 1.2, AT

Mesačná splátka

133,- bez DPH

Predplatné

1436,- bez DPH

Vratný depozit

1064,- celkom (bez zaťaženia DPH)

Spolu platba vopred

2787,- celkom