You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
GigaRent Logo

Taxirent - prenájom auta na taxi od Payless Car Rental

Payless Car Rental spojil sily s novou taxislužbou, aby sme vám priniesli ten najvýhodnejší produkt v oblasti prenájmu vozidla do taxislužby..

Taxirent - prenájom auta na taxi od Payless Car Rental

Prenájom vozidla na taxislužbu

Autopožičovňa Payless Car Rental spojila sily s novou slovenskou taxislužbou, aby sme vám priniesli ten najvýhodnejší produkt v oblasti prenájmu vozidla do taxislužby.Vďaka špičkovej flotile vozidiel v nadštandardnej výbave od Payless-u spoločne s dotovaným nájmom, vám vieme ponúknuť prenájom za najvýhodnejšie ceny na trhu

DLHODOBÝ PRENÁJOM TAXIRENT


Aké vozidlá ponúkame?


Nový Citroën C4  so zvýšeným posedom, veľkými kolesami a pohodlnou veľkosťou vyzerajú ako pripravené na skok. Je priestranný, ale stále aerodynamický. Jeho predná maska má všetky nové estetické prvky značky Citroën: jeho chrómové šípky sa teraz tiahnu až po dvojhranné full LED svetlomety.
Cena a podmienky:

Výhodný prenájom už od 13 € bez DPH / deň 
- s mesačným limitom 5.000 km so zvýhodnenou cenou* 
- podmienkou pre získanie zvýhodnenej dotovanej ceny je reklamné označenie Taxi služby na našom prenajatom vozidle a vykonanie min. 60 jázd za mesiac. cez aplikáciu Taxislužby
Je limit 5000km mesačne pre vás málo? Nezúfajte, aj v takomto prípade vieme pomôcť. V prípade, ak odjazdíte minimálny počet jázd pre partnerskú taxi spoločnosť podľa nasledujúcej tabuľky, tak limit kilometrov sa Vám vie navýšiť:

Počet vybavených jázd 80 a viac 120 a viac 150 a viac
Navýšenie mesačného limitu kilometrov + 500 km + 800 km + 1000 km

Máte dodatočné otázky alebo Vám niečo nie je jasné? Tým pádom Vám naši kolegovia radi poskytnú informácie na telefónnom čísle +421902939383.

*Zvýhodnená cena je dotovaná spoločnosťou Taxislužby.

Čo všetko je zahrnuté v cene prenájmu?

V cene nájmu máte všetko okrem PHM. Vozidlo je zákonne i havarijne poistené, vrátane taxikárskej poistky, garančný servis je tiež zahrnutý a v neposlednom rade máte postarané o sezónne obutie aj diaľničnú slovenskú známku. Ak sa náhodou naše vozidlo pokazí, o jeho servis a všeobecnú údržbu sa staráme my.

Službu našej taxislužby je možné kombinovať aj s inými taxislužbami a aplikáciami na taxislužby, najviac však s dvoma.

Zaevidovanie auta do koncesie vybavíme my a to už do 10 dní. Naše nové auto je vo vysokej výbave a okrem iného s automatickou prevodovkou, aj preto má pre nás vysokú hodnotu. Vyžadujeme teda vratnú zábezpeku, aby sme vedeli, že to s ním myslíte vážne a auto nám vrátite celé. Čím dlhšie chcete mať auto prenajaté, tým nižšiu zábezpeku zaplatíte.

Trvanie prenájmu Výška zábezpeky
3 mesiace 750 €
6 mesiacov 750 €
12 mesiacov 600 €

 
Kontakt

V prípade ak máte dodatočné otázky týkajúce sa Taxirentu, prosím neváhajte kontaktovať nás alebo taxislužbu na tel. číslach +421905285012 počas pracovných dní od 8:00 do 16:00.
Lepšiu a férovejšiu ponuku nenájdete. Sme tu a radi zodpovieme vaše otázky.